• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 68 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera 1+1 tek Liqeni, pranë Kopshtit Zoologjik.
Jepet me qera apartament 1+1, buzë rruge te Liqeni pranë restorant Gambero Rosso.
Apartamenti ka një sipërfaqe 68 m2 te brendshme dhe eshtë i organizuar në një ambient ndenjeje +gatimi të përbashkët një dhomë gjumi, një , korridor, ballkon dhe një tualet i përgjithshëm me dritë natyrale.
Ndodhet në një ndërtim të ri katin e dytë banim.
Orientimi i apartamentit është lindje-perëndim cka e bën një apartament të ngrohtë dhe me shumë dritë.

Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO1551
Adresa: Kopshtit zoologjik
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Kopshtit Zoologjik
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 68 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me Qira apartament 1+1 prane “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
350 € / Muaj
ID: PRO2921 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament 1+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
330 € / Muaj
ID: PRO4043 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2

Apartament 2+1 me qira tek "Kopshti Zoologjik"

Tirana, prane Kopshtit Zoologjik
400 € / Muaj
ID: PRO3134 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2