• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 110 m2
  • Kati: 7

Apartament 2+1 me qera pranë rr. ”Asim Vokshi” prane “Ring Center”, Tirane.
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 110 m2 në rrugën ” Asim Vokshi” pranë “Ring Center”.
Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e VII-ët të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie dhe 2 ashensore.

Karakteristikat e apartamentit:

Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 4 vatra me energji elektrike ), frigorifer, lavastovilje, lavaman, aspirator, mikrovalë.

Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina, kondicioner, Tv.

Dhoma e gjumit 2: Krevat teke, dollap.

2 Ballkon me shume drite, I paisur me tende dielli.

Tualeti 1 : Kabine dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice.

Tualeti 2 : Vaske dushi, lavaman, wc, bide, dollap me pasqyre.

Oientimi ; Perendim

Çmimi 600 euro/muaj

ID : PRO1541
Adresa: Rruga
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
550 € / Muaj
ID: PRO6068 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira pranë Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
900 € / Muaj
ID: PRO6015 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 me qira tek “Zogu i Zi”

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO5993 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 9