• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 110 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qera pranë rr. ”AsimVokshi” prane “Ring Center”,Tirane.

Jepet me qera apartament me sipërfaqe110m2 në rrugën ”Asim Vokshi” pranë “Ring Center”. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën ,2 dhoma gjumi, 1tualet, korridor dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e IV-ët të një ndërtimi të ri , me 1 ashensor.

Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 2 vatra me gaz), frigorifer, lavaman, aspirator, mikrovalë.

Dhomamatrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina te vogla.

Dhoma e gjumit 2: 2 krevate teke,dollap,1 komodinë.
Ballkon.Ka ne cep 1 kuzhine me pianure gatimi me d yvatra gaz, 1 tavoline me 4 karrike.

Tualeti :Kabinedushi, lavaman pasqyre,wc, lavatrice.

Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO1522
Adresa: Ruga Panorama
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë "Harry Fultz"
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 pranë " Harry Futzit ".

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO2043 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 114 m2