• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 2300 m2

Shitet toke ne Qerret Golem te Kavajes.
Toka ndodhet prane Projektit te Perroit te Leshniqes, Kavaje, nje projekt i cili fillon nga Kavaja deri ne Qerret te Golemit, me nje infrastrukture madheshtore.
E gjithe siperfaqa eshte me leje projekti per biznes turistik, ndertimin e 3 pallateve 3+1, leje e marre dhe e miratuar nga Komuna Golem.

Gjithashtu toka ndodhet shume prane Lungomares e cila fillon nga Golemi permes Qerretit dhe perfundon ne Karpen Kavaje.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie,
Cmimi 130 euro/m2 i diskutueshem.

ID : PRO1407
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Qerret Golem
Cmimi:299,000 €
Sipërfaqja: 2300 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0