• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 154 m2

Shitet toke ne rrugen Him Kolli.

Shitet toke me siperfaqe 154m2, e gjithe siperfaqja ndodhet ne rruge kryesore.

Toka mund te perdoret per aktivitet te ndryshme biznesi, duke patur favor vendin ne te cilen ndodhet toka, ne nje rruge teper te kerkuar dhe populluar Myslym Shyri.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 154.000 euro/total.

ID : PRO1404
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:154,000 €
Sipërfaqja: 154 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në autostraden “Tirane-Durres”

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
387,500 €
Sipërfaqja: 3100 m2

Toke ne shitje ne “Mangull” pranë “Eqous Resort”

Tirana, Mangull
202,500 €
Sipërfaqja: 4500 m2

Truall ne shitje ne “Mjull-Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
200,000 €
Sipërfaqja: 940 m2