• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 1

Shtepi pushimi me qera .
Shtepi pushimi me siperfaqe 80m2 ,dy dhoma gjumi nje kuzhine dhe ambient gatimi i perbashket,tualet dhe verande.
Shtepia ndodhet ne nje nder komplekset me te bukur dhe te frekuentur ne zonen e Sarandes,gjithashtu ka dhe nje qetesi relaksuse.
Kompleksi ka dhe shume sherbime te tjera per ju dhe femijet tuaj.
cmimi 90 euro nata.

ID : PRO1355
Adresa: Sarande
Qyteti: Sarandë
Zona: Sarandë
Cmimi:90 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1