• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 123 m2
  • Kati: 6

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali”, ish-Blloku.
Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 123 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambjent ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një verande .
Apartamenti ndodhet në katin VI te nje pallati te ri dhe është i pajisur me ashensor.
Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 2100 euro/m2

ID : PRO1174
Adresa: Bllok
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:258,300 €
Sipërfaqja: 123 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira ne Bllok, Rr."Ismail Qemali"

Tirana, Bllok
950 € / Muaj
ID: PRO4179 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Super apartament 3+1+2 me qira ne “Bllok”

Tirana, Bllok
1,200 € / Muaj
ID: PRO4140 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2

Jepet me qera hapesire komerciale per zyre ne "ish-Bllok" ne Blv. "Deshmoret e Kombit"

Tirana, Bllok
1,300 € / Muaj
ID: PRO3981 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2