• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 140 m2
  • Kati: 8

Shitet apartament 2+1 te Misto Mame
Shitet apartament me sipërfaqe 140 m2 të organizuar në një sallon ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, gardërobe dhe tualet.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një ndërtimi të ri me ashensor.
Ka shume dritë dhe është i orientuar nga juglindja.
Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 65000 euro

ID : PRO1116
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Misto Mame
Cmimi:65,000 €
Sipërfaqja: 140 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne “Misto Mame”

Tirana, Misto Mame
94,400 €
ID: PRO4099 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 118 m2

Super dubleks ne shitje tek “Tirana Golden Park”, perballë "Spitalit Amerikan 3"

Tirana, Misto Mame
85,000 €
ID: PRO3968 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Shitet Papafingo në ''Misto Mame'', tek ''Pallatet Cabej''.

Tirana, Misto Mame
111,150 €
ID: PRO3640 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 151 m2