• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 143 m2
  • Kati: 2

Zyra me qira ne Don Bosko Jepet me qira ambient i përshtatshëm për zyra. Ambienti ka një sipërfaqe prej 143 m2 dhe është i organizuar në katër zyra dhe dy tualete. Zyrat ndodhen në katin e parë të një ndërtimi të ri në fillim të Rr. "Don Bosko" Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO1078
Adresa: don bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 143 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet zyrë me qera tek ''Vizion Plus'' në ''Don Boskos''.

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2