• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 30 m2

Ambient me qira te Shallvaret
Jepet me qira ambient i përshtatshëm për zyra, dyqan, farmaci etj.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 30 m2 dhe ndodhet në katin e parë me dalje në rrugë.
Ambienti ka tualetin përkatës.
Çmimi 220 euro/muaj

ID : PRO980
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Shallvareve
Cmimi:220 €
Sipërfaqja: 30 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1