• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2
  • Kati: 3

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “7 Xhuxhave”
Jepet apartament 2+1 me qira në një zonë të aksesueshme pranë kendit të lojrave “7 Xhuxhat”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katër dhe është totalisht i mobiluar. Ndodhet në një pallat të ri dhe është i pajisur me ashensor.
Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO965
Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira te “Rruga e Elbasanit”

Tirana, Rruga e Elbasanit
300 € / Muaj
ID: PRO4047 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 1+1 me qera ne "Rugen e Elbasanit"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
350 € / Muaj
ID: PRO3285 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2

Apartament 1+1 me qira te “Rruga e Elbasanit”

Tirana, Rruga e Elbasanit
250 € / Muaj
ID: PRO3931 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2