• Dhoma gjumi: 6
  • Tualet: 3
  • 245 m2

Vile me qira pranë Qendrës Globe
Jepet me qira vilë Pranë Qendrës Globe në Rrugën e Kavajës.
Vila është 3-katëshe dhe ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 245 m2.
Kati i parë i vilës është i organizuar në një holl të madh me oxhak funksional, një sallon ndenjje, kuzhinë gatimi të veçuar, tualet dhe dhomë.
Kati i dytë është i ndarë në një holl, tri dhoma të mëdha gjumi dhe një më të vogël dhe tualet.
Kati i tretë ka një verandë dhe ambient të madh të mbuluar që mund të shërbejë si dhomë, depo etj.
Vila është e pajisur me sistem ngrohjeje e shtruar me parket në dhomat e gjumit.
Vila ka një oborr me sipërfaqe 370 m2.
Çmimi 1800 euro/muaj

ID : PRO920
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
Cmimi:1,800 €
Sipërfaqja: 245 m2
Dhoma gjumi: 6
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qera vile 3 kateshe ne rrugen e "Kavajes"

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
2,000 € / Muaj
ID: PRO2837 Dhoma: 5 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 450 m2 Kati: 3