• Dhoma gjumi: 8
  • Tualet: 4
  • 375 m2

Shitet vilë 3-katëshe në Pezë Helmes
Vila ndodhet në një kompleks vilash, në një zonë të qetë 8 km larg Qendrës së Tiranës.
Vila ka një sipërfaqe prej 375 m2 dhe është e organizuar në një kat gjysëm nëntokë dhe dy kate mbi tokë.
Kati gjysëm nëntokë është i organizuar në një holl të madh sallon ndenjie dhe ngrënie, tualet dhe dhomë.
Kati i parë ndahet në një sallon të madh ndenjie, kuzhinë gatimi, dhoma, tualet dhe verandë.
Kati i dytë ndahet në katër dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Vila është ndërtuar pjesërisht me mur tulle dhe pjesërisht më mur guri.
Vila ka një sipërfaqe toke rreth e rrotull saj 1510 m2.
Është e pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 270000 euro

ID : PRO901
Adresa: peze
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:270,000 €
Sipërfaqja: 375 m2
Dhoma gjumi: 8
Tualet: 4