• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 240 m2
  • Kati: 1

Vilë me qira pranë Rrugës së Elbasanit
Jepet me qira vilë në një zonë vilash rezidenciale pranë Rrugës së Elbasanit në Rr. “Fuat Toptani”.
Vila ka një sipërfaqe prej 240 m2 dhe është e organizuar në katin e I në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, dhomë dhe tualet. Kati i II është i organizuar në tri dhoma gjumi, dhe 2 tualete.
Rreth e rrotull vila ka një kopësht me sipërfaqe 1600 m2 i organizuarr në fomën e një lulishteje.
Vila ofron edhe mundësi parkimi për 4 makina.
Çmimi 2000 euro/muaj

ID : PRO881
Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:2,000 €
Sipërfaqja: 240 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3
Kati: 1

Prona të ngjashme

Vilë me qira tek “Rruga e Elbasanit”

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,200 € / Muaj
ID: PRO5721 Dhoma: 7 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 300 m2

Jepet me qira kati I katër I një vile në \'\'Rrugën 3 Vellezerit Kondi\"

Tirana, Rruga e Elbasanit
200 € / Muaj
ID: PRO3097 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 4

Kati I III-të I një vile më qira tek Rruga e ''Elbasanit'' pranë Fakultetit Ekonomik.

Tirana, Rruga e Elbasanit
350 € / Muaj
ID: PRO3879 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2