• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 78 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 te pallatet Agimi
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në zonën e ish-Bllokut.
Apartamenti në certifikatë ka një sipërfaqe të shënuar 78 m2 por realisht ka një sipërfaqe prej 95 m2 të organizuar në një ambient ndenjje, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi ekzistues por është totalisht i rikonstruktuar.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1700 euro/m2

ID : PRO803
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:132,600 €
Sipërfaqja: 78 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 ne zonen e ish-Bllokut tek ‘’Sheshi Wilson’’.

Tirana, Bllok
180,000 €
ID: PRO3620 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 134 m2

Shitet super apartament 2+1+2 në "Bllok" .

Tirana, Bllok
170,000 €
ID: PRO3525 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 87 m2

Shitet apartament 2+1 te Rr.'' Margarita Tutulani''.

Tirana, Bllok
126,000 €
ID: PRO3478 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2