• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 me qira pranë Ambasadës Amerikane
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë shumë aksesueshme pranë Ambasadës Amerikane.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e tetë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 330 euro/m2

ID : PRO796
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Ambasadës Amerikane
Cmimi:330 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira prane “Ambasades Amerikane”

Tirana, Pranë Ambasadës Amerikane
700 € / Muaj
ID: PRO4086 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë fakultetit “Ekonomik”

Tirana, Prane Ambasades Amerikane
320 € / Muaj
ID: PRO2421 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë fakultetit “Ekonomik”

Tirana, Prane Ambasades Amerikane
400 € / Muaj
ID: PRO2420 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2