• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 160 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira prane “Ambasades Amerikane”

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Ka nje siperfaqe prej 160 m2

Ndodhet ne katin e IV-të te nje pallati te ri por pa ashensor

Apartamenti eshte I mobiluar me te gjitha orendite e nevosjhme

Ndertesa ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e survejuar me kamera sigure

Ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe qe ofron te gjitha facilitet

Apartamenti jepet vetem per te huaj

Cmimi 700 euro/muaj

ID : PRO4086
Adresa: prane Ambasades Amerikane
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Ambasadës Amerikane
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë fakultetit “Ekonomik”

Tirana, Prane Ambasades Amerikane
320 € / Muaj
ID: PRO2421 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë fakultetit “Ekonomik”

Tirana, Prane Ambasades Amerikane
400 € / Muaj
ID: PRO2420 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2

Apartament 2+1 me qira pranë Ambasadës Amerikane

Tirana, Pranë Ambasadës Amerikane
330 € / Muaj
ID: PRO796 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2