• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 153 m2
  • Kati: 6

Shitet apartament 3+1 pranë Ministrisë e Jashtme
Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri të sapopërfunduar në një zonë të aksesueshme.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 152.7 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Ndërtimi ka punime ekstra, veshje kapot, dritare dopioxham me grila, kushte të mira izolimi dhe termoizolimi etj.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orinentuar nga jugperëndimi.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim.
Çmimi 1350 euro/m2

ID : PRO774
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:206,145 €
Sipërfaqja: 153 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne "ASTIR"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
84,000 €
ID: PRO4203 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne "Astir"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
68,000 €
ID: PRO4198 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne “Yzberisht”

Tirana, Yzberisht
107,000 €
ID: PRO4197 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2