• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 1+1 pranë Selvisë
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Dibrës pranë Selvisë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ka hapësirë të bollshme. Ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri me punime shumë cilësore.
Është totalisht i shtruar me parket.

Çmimi 75 000 euro

ID : PRO598
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Selvise
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Tirana, Prane Selvise
54,000 €
ID: PRO4191 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Tirana, Prane Selvise
65,000 €
ID: PRO4078 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Siri Kodra", 100 m larg "Selvise"

Tirana, Prane Selvise
90,000 €
ID: PRO3033 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2