• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 126 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 3+1 në Rr. "Siri Kodra"
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë Qendrës.
Ka hapësirë të bollshme dhe një sipërfaqe prej 126 m2 që organizohet në nëj ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, tri dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i ngrohtë.
Cmimi 1000 euro/m2

ID : PRO596
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:126,000 €
Sipërfaqja: 126 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane Ministrise se Jashtme ne Blv. "Bajram Curri"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
75,000 €
ID: PRO4305 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2

Apartament 2+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Tirana, Shallvaret
110,000 €
ID: PRO4302 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2

Apartament 1+1 ne shitje ne “Rrugen 5 Maj”

Tirana, Rr. "5 Maji"
56,000 €
ID: PRO4301 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2