• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 300 m2

Super triplex me qira ne qender
Jepet me qira super apartament në qendër të Tiranës pranë Tajvanit.
Apartamenti është i organizuar në formën e një triplexi ku kati i parë është i organizuar në një sallon ndenjie, kuzhinë gatimi dhe tualet. Kati i dytë ka dy dhoa të mëdha gjumi dhe tualet dhe në katin e tretë ndodhet papafingo i cila eshtë ndarë në dhomë gjumi dhe tualet.
E gjithë sipërfaqja totale e triplexit është 300 m2.
Apartamenti ka fushëpamje të mrekullueshme.
Ndodhet në katin e fundit të pallatit.
Çmimi 2000 euro/muaj

ID : PRO561
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Tajvanit
Cmimi:2,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te pallatet Shallvare

Tirana, Prane Tajvanit
500 € / Muaj
ID: PRO569 Dhoma: 2 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 128 m2

Apartament 1+1 i mobiluar me qira te Tajvani

Tirana, Prane Tajvanit
350 € / Muaj
ID: PRO194 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2