• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 120 m2

Shitet apartament luksoz ne Bllok

Shitet apartament në një zonë të aksesueshme dhe të pëlqyer në zonën e ish-Bllokut në një pallat cilësor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme.

Ndodhet në katin e shtatë tw njw ndwrtimi shumw cilwsor me parametra europianë.
Është i pajisur me certifikatë pronësie

Cmimi: 2500€/m2

ID : PRO539
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:300,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 ne zonen e ish-Bllokut tek ‘’Sheshi Wilson’’.

Tirana, Bllok
180,000 €
ID: PRO3620 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 134 m2

Shitet super apartament 2+1+2 në "Bllok" .

Tirana, Bllok
170,000 €
ID: PRO3525 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 87 m2

Shitet apartament 2+1 te Rr.'' Margarita Tutulani''.

Tirana, Bllok
126,000 €
ID: PRO3478 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2