• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 2+1 Pranë Shkollës "Mihal Grameno"
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë shkollës "Mihal Grameno".
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe është i pajisur me ashensor.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 900 euro/m2

ID : PRO537
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:67,500 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane Ministrise se Jashtme ne Blv. "Bajram Curri"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
75,000 €
ID: PRO4305 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2

Apartament 2+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Tirana, Shallvaret
110,000 €
ID: PRO4302 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2

Apartament 1+1 ne shitje ne “Rrugen 5 Maj”

Tirana, Rr. "5 Maji"
56,000 €
ID: PRO4301 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2