• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 78 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 ne shitje në rrugën “Mihal Grameno” tek Tregu Elektrik

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 78 m2

Pozicionohet në katin e V-të banim të një ndërtimi te ri të vitit 2019

Është i organizuar në një dhomë ndjenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti është I mobiluar në mënyrë moderne, i Investuar në sistemin elektrik dhe hidraulik

Dhomat janë të medha dhe ofrojnë haprise te bollshme

Ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme dhe që ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Disponon dhe një post parkimi

Cmimi i shitjes 155000 euro

ID : PRO5315
Adresa: Rruga Mihal Grameno
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Mihal Grameno
Cmimi:155,000 €
Sipërfaqja: 78 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në rrugën “Todi Shkurti”dhe “Mihal Grameno”

Tirana, Rruga Mihal Grameno
120,000 €
ID: PRO1818 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 126 m2 Kati: 2

Shitet apartament 2+1 Pranë Shkollës “Mihal Grameno”

Tirana, Rruga Mihal Grameno
67,500 €
ID: PRO537 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2

Shitet apartament 2+1 pranë Shkollës “Mihal Grameno”

Tirana, Rruga Mihal Grameno
88,000 €
ID: PRO213 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 2