• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 9

Apartament luksoz me qira ne Bllok

Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme dhe të pëlqyer në zonën e ish-Bllokut në një pallat cilësor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme.

Ndodhet në katin e nentë dhe ka ashensor.

Cmimi: 900€/muaj

ID : PRO534
Adresa: Bllok
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:900 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 9

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira ne Bllok, Rr."Ismail Qemali"

Tirana, Bllok
950 € / Muaj
ID: PRO4179 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Super apartament 3+1+2 me qira ne “Bllok”

Tirana, Bllok
1,200 € / Muaj
ID: PRO4140 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut

Tirana, Bllok
258,300 € / Muaj
ID: PRO1174 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2