• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 1
  • 160 m2
  • Kati: 3

Zyra me qira në Rr.”Myslym Shyri”
Jepet me qira kati III i një vile me sipërfaqe 160 m2 të organizuara në katër ambiente, një kuzhinë, tualet dhe verandë. Edhe dy katet e tjera shërbejnë si zyra.
Vila ndodhet në një zonë shumë të aksesueshmë në fillim të Rr.”Myslym Shyri”.
Vila ka kushte të mira për një mbarëvajtje të mirë të punës. Ambientet e vilës janë të pajisura me kondicioner.

Çmimi 450 euro/muaj

ID : PRO412
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Kati i dyte i nje vile me qira ne Rr. "Myslym Shyri"

Tirana, Rruga Myslym Shyri
500 € / Muaj
ID: PRO4193 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2