• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 113 m2
  • Kati: 8

Jepet me qera apartament 2+1 pranë "Sami Frashëri", pranë Coloseu 2.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 113 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi ,dy tualete njëri i pajisur me kabinë dushi dhe tjetri me vaskë dhe një ballkon. Dhoma matrimoniale ka tualetin përkatës. Apartamenti gjëndet në katin e VIII-të një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake (sobë me korent dhe gas, lavastovilje, frigorifer) dhe kondicioner në cdo dhomë.
Cmimi 450 euro/muaj

ID : PRO360
Adresa: Rruga Sami Frasheri
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 113 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Super apartament 2+1 me qira te “Square 21”

Tirana, Rruga e Kavajes
1,200 € / Muaj
ID: PRO4304 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Apartament 1+1 me qira ne "Brryl"

Tirana, Prane Maternitetit te ri, Brryl
300 € / Muaj
ID: PRO4303 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Jepet me qira apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit.

Tirana, Fusha e Aviacionit
300 € / Muaj
ID: PRO2769 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2