• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 122 m2
  • Kati: 7

Shitet apartament 2+1 i sapo përfunduar te fusha e sportit në rrugën Ali Demi
Shitet apartament me sipërfaqe 122 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie të përbashkët, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e shtatw banim të një ndërtimi të ri te sapo përfunduardhe shumë cilësor. Apartamenti ka pamje perëndimi.
Karakteristikat e ndërtimit: Pallati është i veshur me grafiato, kapot termike dhe dritaret janë material plastik termik firmë gjermane Rehau, kështu që energjia elektrike kursehet me 42%.
Instalimet hidraulike jane me kolektor individual dhe instalimet elektrike janë realizuar me material të firmës Cino Luna.
Çmimi 900 euro/m2
Çmimi total 109800 euro

ID : PRO262
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Ali Demi
Cmimi:103,700 €
Sipërfaqja: 122 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Ali Demi”

Tirana, Ali Demi
88,000 €
ID: PRO6280 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 4

Apartament 3+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Tirana, Ali Demi
Kontakto për cmimin
ID: PRO5802 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 157 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Tirana, Ali Demi
Kontakto për cmimin
ID: PRO5750 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 105 m2 Kati: 3