• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 0
  • 71 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 1+1 pas Globe, te Rr.”Vace Zela”
Shitet apartament 1+1 te Globe, Rr.”Vace Zela” . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2, përbëhet prej një sallon ndenjieje, një ambient gatimi, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një aneks. Apartamenti ndodhet në katin e IV të një ndërtimi të 2006, pa ashensor. Ndodhet në një zonë të qetë të Tiranës me akses në shumë rrugë kryesore.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 50000 euro

ID : PRO261
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:50,000 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 0
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50.94 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje pranë "Globe" në Rrugën e Kavajës

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
142,000 €
ID: PRO6279 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 79.5 m2 Kati: 12

Apartament 1+1 në shitje pranë “Globe” Rruga e Kavajës

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
121,000 €
ID: PRO6278 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 12