• Dhoma gjumi: 6
  • Tualet: 3
  • 500 m2
  • Kati: 3

Vilë me qira te Rr. “Tre vëllezërit Kondi”
Jepet me qira një vilë 3-katëshe në Rr. “tre Vëllezërit Kondi”
Vila është totalisht e mobliluar në mënyrë bashkëkohore.
Kati I Parë është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi dhe një tualet.
Kati I dytë është I organizuar në tre dhoma gjumi dhe një tualet.
Kati I tretë është I organizuar në 3 dhoma gjumi.
Çmimi 1500 euro/muaj

ID : PRO139
Adresa: Rruga tre vellezerit kondi
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Tre Vellezerit Kondi
Cmimi:1,500 €
Sipërfaqja: 500 m2
Dhoma gjumi: 6
Tualet: 3
Kati: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qira vile prane vilave Amerikane.

Tirana, Rruga Tre Vellezerit Kondi
2,200 € / Muaj
ID: PRO1757 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 300 m2 Kati: 3