• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 4000 m2

Shitet toke buze rruge ne autostraden Tirane-Durres
Shitet tokë me sipërfaqe 4000 m2 në autostraden Tiranë-Durrës. Toka ndodhet buzë rruge gje që e bën të përshtatshme dhe të shfrytëzueshmë për aktivitete.
Toka është e pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 140 euro/m2

ID : PRO113
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Autostrada Tirane-Durres
Cmimi:560,000 €
Sipërfaqja: 4000 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Shitet ambient biznesi ne autostraden “Tiranë-Durrës”

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
550,000 €
ID: PRO4081 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 444 m2

Shitet godinë në autostradën Tiranë-Durrës.

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
3,500,000 €
ID: PRO2821 Sipërfaqja: 4000 m2