• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 250 m2

Vile 3-kateshe me qira te kodra e Priftit
Vila ka nje siperfaqe 500 m2 dhe 250 m2 ndertim.
Vila pozicionohet ne rruge kryesore dhe eshte mjaft e pershtatshme si apartament banimi por dhe per biznes, organizate, fondacion, zyra te ndryshme etj.
Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes plot ajer te paster.
Ajo perfshin 3 kate ndertim me nga 85 m2 secila.
Bodrumi perfshin disa ambjente me siperfaqe 85 m2
Kati i pare perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma, 1 tualet dhe ballkon I madh,
Kati i dyte perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma, 1 tualet dhe ballkon I madh,
Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.
Vila eshte e ndare ne menyre vertikale ne dy hyrje te ndryshme banimi .
Vila eshte e kompletuar si ambjente banimi duke perfshire ketu te gjitha paisjet elektro-shtepiake dhe lavastovilje, televizor, frigorifer, lavatrice etj.
Punimet jane teper cilesore dhe te bera me kujdes.
Oborri eshte rreth 250 m2 i ndricuar, ku nje pjese eshte lulishte me bar dhe e mbjell me peme te ndryshme.
Ne lulishten e viles eshte vendosur dhe nje tavoline me karrige druri e mbuluar.

Cmimi 500 Euro / muaj per njeren pjese te viles

ID : PRO93
Adresa: kodra e priftit
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 250 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1