• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 116 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qera te Rr. Komuna e Parisit
Jepet me qera apartament me mobilim modern, me sipërfaqe 116 m2 i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti është I drejtuar nga veri-lindja dhe ka shume dritë.
I gjithë apartamenti është I shtruar me parket, dritaret janë të pajisura me grila.
Ndodhet në pallat te ri, ndertim shume cilesor dhe është I pajisur me ashensor.
Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO75
Adresa: Rruga Medar Shtylla
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 116 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 3+1 tek Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 1.

Tirana, Komuna e Parisit
1,000 € / Muaj
ID: PRO4213 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 220 m2

Apartament 2+1 me qera Komuna Parisit, Tirane

Tirana, Komuna e Parisit
620 € / Muaj
ID: PRO2188 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
350 € / Muaj
ID: PRO4117 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 92 m2