• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 1400 m2

Shitet vilë rezidenciale në Bllokun e Vilave Gjermane
Shitet vilë rezidenciale në Bllokun e Vilave Gjermane, me sipërfaqe trualli prej 1145m2 dhe siperfaqe ndertimi 1277.4 m2 ku secili nga katet është 280 m2 I organizuar në:
1. Katin nëntokë është garazhd me kapacitet 10 makina.
2. Kati përdhe është I oraganizuar në një holl, kuzhinë, dhomë dhe banjë
3. Kati I parë ka një holl të madh dhe katër dhoma gjumi tre prej të cilave kanë tualet brenda tyre.
4. Kati I dytë është I organizuar në një dhomë të madhe me oxhak, një dhomë me tualet, një zyrë dhe një holl.
5. Kati I tretë është papafingo ka një dhomë me tualet dhe verandë.
Vila ka punime shume cilësore. E gjithë ndërtesa është e pajisur më sistem qendror ngrohjeje.
Vila gjithashtu është e pajisur me panele diellore, gjenerator, depozitë uji, linjë internet, ashensor, kamera, citofoni dhe dyer të komanduara me pult.
Momentalisht e dhene me qera
Per me shume informacione kontaktoni

ID : PRO65
Adresa: Vilat Gjermane
Qyteti: Tirana
Zona: Blloku i vilave gjermane
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 1400 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0