• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 89 m2

Komuna e Parisit, market me qira

Jepet dyqan me qera, në Komunën e Parisit, buzë rrugës dytësore.

Dyqani ka një sipërfaqe prej 89 m2, dhe një fasadë xhami prej 10 m.

Aktualisht ushtron aktivitetin si market ushqimor prej shumë vitesh dhe jepet me qera për të njëjtin destinacion.

Ambjenti ndodhet në katin përdhe me disa shkallë në hyrje si dhe disponon një ballkon të bollshëm përgjatë fasadës.

Organizimi është open space, si dhe një tualet.

Cmimi i qerase 1000 euro/muaj pa përfshirë taksat

ID : PRO6906
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 89 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Dyqan me qira pranë “Komunës se Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
300 € / Muaj
ID: PRO4538 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 33 m2

Dyqan me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
330 € / Muaj
ID: PRO4478 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53 m2

Jepet me qera dyqan në rrugën “Komuna e Parisit”.

Tirana, Komuna e Parisit
155 € / Muaj
ID: PRO1894 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2 Kati: 1