• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 75000 m2

Porto Palermo, shitet toke me siperfaqe prej 75hektare(nje faqe e tere mali),buze detit.

Me nje super pamje nga kalaja e Porto Palermos, mund te perdoret per investim.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

ID : PRO6904
Adresa: porto palermo
Qyteti: Himarë
Zona: Qeparo
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 75000 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Porto Palermo, Shitet toke me siperfaqe prej 300m2,buze detit.

Himarë, Qeparo
150,000 €
ID: PRO6903 Sipërfaqja: 300 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 4680m2,prane rruges kryesore dhe detit.

Himarë, Qeparo
561,600 €
ID: PRO6902 Sipërfaqja: 4680 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 2340m2,prane rruges kryesore dhe detit.

Himarë, Qeparo
351,000 €
ID: PRO6901 Sipërfaqja: 2340 m2