• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 3710 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 3710m2, ndodhet shume prane fabrikes se vajit.

Me nje super cmim prej 70euro metri, mund te perdoret per ndertim te nje banese private apo cfaredolloj investimi qe ju intereson.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

ID : PRO6899
Adresa: qeparo
Qyteti: Himarë
Zona: Qeparo
Cmimi:260,000 €
Sipërfaqja: 3710 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Porto Palermo, tokë në shitje për investim buzë detit

Himarë, Qeparo
Kontakto për cmimin
ID: PRO6904 Sipërfaqja: 75000 m2

Porto Palermo, Shitet toke me siperfaqe prej 300m2,buze detit.

Himarë, Qeparo
150,000 €
ID: PRO6903 Sipërfaqja: 300 m2

Qeparo, Shitet toke me siperfaqe prej 4680m2,prane rruges kryesore dhe detit.

Himarë, Qeparo
561,600 €
ID: PRO6902 Sipërfaqja: 4680 m2