• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 200 m2

Shitet shtepi private me siperfaqe ndertimi 185m2 pa perfshire te perbashketa dhe ballkone, dhe nje siperfaqe trualli prej 800m2, e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Me nje pamje fantastike 360 grade nga deti, mali dhe lokacion perfekt, pasi ndodhet shume prane rruges kryesore dhe 1 minute nga pedonalja e qeparoit.

Kjo eshte nje super prone per banim apo edhe per investim, pasi mund te behet ndertim 3 katesh , dhe siperfaqja e trullit mund te perdoret per te vendosur edhe vileta te vogla druri.

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone, jeni te mirepritur te na kontaktoni.

ID : PRO6896
Adresa: prane pedonales
Qyteti: Himarë
Zona: Qeparo
Cmimi:660,000 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1