• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 4

Kompleksi Panorama, apartament 2+1 me qira

Ka një sipërfaqe prej 115 m2

Ndodhet në katin e IV-të

Oganizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete,dy ballkone.

Apartamenti është mobiluar me arkitekt,

Kompleksi të ofron ambiente të ndryshme tregtare dhe argëtuese, ku pëmendim qendër biznesi, hotel, dyqane, restorante, piceri, si dhe nje lulishte të gjelberuar, me shumëllojshmeri lulesh, shatërvan dhe stola, që krijojne në terësi një ambjent me të vertetë relaksues.

Vendodhja e pershtatshme gjeografike brenda Unazës së Tiranës, shumë pak metra larg Blv. Zogu I, lidhja e tij direkt me Unazen, ndihmon qe ky kompleks banimi dhe tregtimi të kënaqë kërkesat e klientëve.

Cmimi i qirasë 750 euro/muaj

ID : PRO6894
Adresa: Kompleksi Panorama
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Panorama
Cmimi:750 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Kompleksi Panorama”

Tirana, Rruga Panorama
650 € / Muaj
ID: PRO5367 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 92 m2 Kati: 10

Apartament 2+1 me qira pranë “Kompleksit Panorama”

Tirana, Rruga Panorama
1,000 € / Muaj
ID: PRO5276 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 5

Shitet dhe jepet me qera apartament 4+1 te kompleksi “PANORAMA”

Tirana, Rruga Panorama
1,500 € / Muaj
ID: PRO2597 Dhoma: 4 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 230 m2 Kati: 14