• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 113.26 m2
  • Kati: 4

Lion Park 2, apartament 2+1 ne shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 113.26 m2dhe sipërfaqe neto 94.58 m2

Ndodhet ne katin e IV-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Lion Park 2 është nje nga projektet më të reja elitare me vendodhje strategjike në një nga akset kryesore të hyrjes në Tiranë, gjë që bën të mundur lidhjen direkt me qendren e kryeqytetit dhe me zonat e qytetet jashtë saj.

Pozicionimi i kompleksit pranë rruges kryesore e bën lehtësisht të aksesueshme dhe të përshtatshme si për investim ashtu edhe për banim. Ndodhet fare pranë Zogu të zi, perballe pallatit te sportit “Asllan Rusi, afer unazes së vogel dhe vetëm 1 km larg qendres.

Lion Park 2 do t’ju ofrojë gjithçka që ju nevojitet, cilësi elitare ndertimi, me nje arkitekture inovative luksoze në zemër të metropolit plot gjalleri të kryeqytetit. Duke qene e vendosur strategjikisht ne aksin kryesor, volumi i nderteses është përshkallezuar në tarraca të gjelberta duke krijuar kështu një oaz relaksues të vogel gjelberues privat në një zonë shumë të populluar të qytetit.

Rezidenca ka 11 ashensorë, fasada të termoizoluara me 20 cm kapot, veshjet e mureve dhe ndares janë me gips, lartësi kati 3.5 per apartamentet e banimit dhe 5.95 m per ambientet e sherbimit, xhama termoizolues triplex, siguri 24 orë, mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta, etj.

Cmimi i shitjes 2050 euro/m2

Totali 232183 euro

ID : PRO6877
Adresa: Lion Park 2
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:232,183 €
Sipërfaqja: 113.26 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Zogu i Zi, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Zogu I Zi
120,000 €
ID: PRO6796 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 7

Zogu i Zi, apartament 2+1 ne shitje

Tirana, Zogu I Zi
210,000 €
ID: PRO6795 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 në shitje pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
115,000 €
ID: PRO6164 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2 Kati: 4