• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 95 m2
  • Kati: 3

Farmacia 10, apartament 2+1 me qira

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2

Ndodhet në katin e III-të t ënjë pallati të ri

Organizohet në një ambient ndnejie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti është tërësisht i mobiluar, pallati është ndërtim i vitit 2023

Zona është mjaft e qetë dhe ofron të gjitha facilitet

Cmimi i qirasë 500 euro/muaj

ID : PRO6865
Adresa: Qsut
Qyteti: Tirana
Zona: QSUT
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në Residencen Zirkon

Tirana, QSUT
450 € / Muaj
ID: PRO6519 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në Rezidencen ASL pranë “Spitalit nr 5”

Tirana, QSUT
450 € / Muaj
ID: PRO5526 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 me qira ne Rezidencen Zircon prane "QSUT"

Tirana, QSUT
500 € / Muaj
ID: PRO4886 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 88 m2 Kati: 2