• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 57 m2
  • Kati: 4

Rruga e Barrikadave, apartament 2+1 në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 57 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një pallai ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet

Apartamenti është i gjithi i rikonstruktuar dhe i mobluar me shumë shije

Mundësi shumë e mirë për AirBnB

Zona është lehtësisht akseueshme në këmb, shumë pranë qendrës

Cmimi i shitjes 135000 euro

ID : PRO6862
Adresa: Rruga e Barrikadave
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Barrikadave
Cmimi:135,000 €
Sipërfaqja: 57 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Klajdja Trenova