• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 2

Laprakë, apartament 1+1 me qira

Apartmenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Ndodhet në katin e II-të të një vile

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet

Zona ofron të gjithafacilitet për një jetësë komode

Cmimi i qirasë 380 euro/muaj

ID : PRO6860
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:380 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Nelda Haxhiu