• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 226.5 m2

Rruga Jordan Misja, vilë në shitje

Vila ka një sipërfaqe trualli prej 216 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 226.5 m2

Organizohet në tre kate secili nga 75.5 m2 dhe 40 m2 hambar

Mundësi investimi pasi mund të jepet për ndërtim

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 250000 euro

ID : PRO6835
Adresa: Rruga Jordan Misja
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Cmimi:250,000 €
Sipërfaqja: 226.5 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0