• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 5

Blloku Gintash, apartament 3+1 me qira

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2

Ndodhet në katin e V-të

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një depo

Apartamneti është i gjithi i mobiluar

Zona ofron të gjitha facilitet e nevojshme

Cmimi i qirasë 550 euro/muaj

ID : PRO6800
Adresa: Blloku Gintash
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 5
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në Laprake, Rruga Azem Galica, mbrapa spitalit ushtarak

Tirana, Laprake
350 € / Muaj
ID: PRO6619 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 me qira në Laprake, Rruga Azem Galica, mbrapa spitalit ushtarak

Tirana, Laprake
350 € / Muaj
ID: PRO6617 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 me qira në Laprake, Rruga Azem Galica, mbrapa spitalit ushtarak

Tirana, Laprake
250 € / Muaj
ID: PRO6616 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2