• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 96 m2
  • Kati: 4

Liqeni Artificial i Tiranes, Apartament 2+1 ne shitje

Organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina, dy dhoma e gjumi, dy tualete si dhe ballkon.

Siperfaqja bruto e apatamentit eshte 96m2 dhe ndodhet ne katin e IV-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pa banuar me pare.

Ka orientim te favorshem qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites, si dhe ka rifinitura cilesore.

Ne kete cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Per me shume informacion na kontaktoni ne 0676369263

ID : PRO6799
Adresa: Liqeni Artificial
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Tiranës
Cmimi:205,000 €
Sipërfaqja: 96 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne “Lake View Residence"

Tirana, Liqeni i Tiranës
473,500 €
ID: PRO6536 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 13

Lake View Residence, apartament 2+1 ne shitje

Tirana, Liqeni i Tiranës
311,500 €
ID: PRO6366 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 ne shitje ne “Lake View Residence” tek Liqeni i Tiranes

Tirana, Liqeni i Tiranës
264,985 €
ID: PRO5608 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2 Kati: 10