• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 74 m2
  • Kati: 6

Pallatet Cabej, apartament 1+1 ne shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 74.3 m2 dhe sipërfaqe neto 64.7 m2

Ndodhet në katin e VI-të banim

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar, instalime elektrike dhe hidraulike, i shtruar me parket, dyer dritare te reja dhe i mobiluar me shume shije

Pozicionoht në një zonë të qetë dhe të preferuar për banim

Cmimi i shitjes 135000 euro

ID : PRO6797
Adresa: Yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:135,000 €
Sipërfaqja: 74 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Yzberisht, apartament 2+1 në shitje

Tirana, Yzberisht
96,000 €
ID: PRO6777 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2 Kati: 8

Yzberisht pranë KMY-së, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Yzberisht
82,332 €
ID: PRO6774 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72.86 m2 Kati: 6

Yzberisht, apartament 2+1 në shitje

Tirana, Yzberisht
122,000 €
ID: PRO6741 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 92.91 m2 Kati: 2