• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 95 m2
  • Kati: 7

Zogu i Zi, apartament 2+1 ne shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2

Nddohet në katin e VII-të të një pllati me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti ka orientim Jug-Lindje-Perëndim

Mundësi shumë e mire banimi dhe investimi duke qenë se ndodhet pranë Universitetit Zoja e Këshillit të Mirë dhe Albanian Collage

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar, i shtruar me parket, dyer dritare te reja, tualete te reja etj.

Cmimi i shitjes 21000 euro

ID : PRO6795
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:210,000 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Zogu i Zi, apartament 1+1 në shitje

Tirana, Zogu I Zi
120,000 €
ID: PRO6796 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 në shitje pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
115,000 €
ID: PRO6164 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje pranë “ Zogut të Zi ”

Tirana, Zogu I Zi
149,500 €
ID: PRO5888 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 6