• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 74 m2
  • Kati: 6

Pallatet Cabej, apartament 1+1 me qira

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2

Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Apartmenti është i sapomobilur, i mobiluar deri në detaje, tepër komod

Zona ofron të gjitha facilitet

Cmimi i qiasë 500 euro/muaj

ID : PRO6794
Adresa: Pallatet Cabej
Qyteti: Tirana
Zona: Kompleksi Cabej
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 74 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6
Google Maps