• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90.21 m2

Apartament 2+1 në shitje në Astir !

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90.21 m2 .

Ndodhet në katin e III-Të të një pallati të ri

Organiozhet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon

Apartamenti shitet bosh

Zona ofron të gjtiha facilitet e nevojshme

Cmimi i shitjes 126000 euro

ID : PRO6662
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:126,000 €
Sipërfaqja: 90.21 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje pranë 2 Palmave, Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
105,000 €
ID: PRO6660 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
96,000 €
ID: PRO6649 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në OASIS Residence

Tirana, Unaza e Re, Astiri
150,388 €
ID: PRO6601 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 107 m2 Kati: 1